Samsung Mobile s6 Edge Yuva Bağlandı Sorunu!

Uğur Ö. |

Samsung s6 edge marka telefon aldım ilk çıktığın da 3000 TL para verdim ama telefonunuzdaki yuva bağlandı sorunundan dolayı şikayetçiyim. Bu kadar para verip güzel bir telefon kullanalım dedik madem sorunlu bir cihaz neden çıkartıyorsunuz? Tarafımca şikayetçiyim ve gerekli mercilerin bu konuyla ilgili gerekeni yapmalarını talep ediyorum. Mağduriyetim ortada.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ö.
  06 Kasım
  16:17

  Öncelikle kullanmakta olduğum Samsung s6 edge marka cihazımda yuva bağlantı sorunu olduğu gibi birde şarjı tam olarak cihaz almıyor daha 2 ile 3 ay arasında almış olduğum cihazda tamir yapılmak isteniyor ben yetkililere soruyorum 3000 TL para ver sonra cihazı tamir etsinler mantıklımı ıvedi şekilde bu sorunuma çözüm bulunmasını talep ediyorum yoksa gerekli mercilerde hakkımı arayacağım Samsung firması ilede bu şartlar altında bir daha çalışmam Umarım Samsung firması olarak müşterilerinize gerekli yardımı sağlarsınız

 • Uğur Ö.
  04 Kasım
  13:50

  s6 edge ile ilgili bir sorunumu file getirdim firma yetkilileri ise dönüş yapıcaklarını solediler 10 gün oldu hala arayan soran yok siz Samsung firması Türkiye çapında büyük bir pazara sahip olabilirsiniz ama şunu anladıkkı müşterilerinizle ilgilenmiyorsunuz s6 edge proplemi yüzünden sizleri tüketici haklarına şikayet edeceğim ve cihazımın iadesini talep edeceğim

 • Uğur Ö.
  31 Ekim
  06:07

  Firmaniz iletişime gecicekti hani bundan bile insanları kandiriyorsunuz hala aramanizi bekliyorum

 • 23 Ekim
  09:56

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr