Samsung Mobile S6 Edge Plus Hızlı Şarj Etmeme Sorunu!

Nuretın O. |

Yaklaşık 3 ay önce Samsung S6 Edge Plus marka cep telefonu aldım, telefonda hızlı şarj etmeme sorunu vardı ve 3-4 saatte %30 şarj oluyordu (kutusundan çıkan orijinal şarj aleti ile)
Belli bir süre sonra telefon hiçbir şekilde şarj etmeyince Kadıköy İstanbul'da bulunan yetkili servis Destek Bilişim'e bıraktım 1 hafta sonra telefonu aldığımda bana mekanik bir sorun olduğunu söylediler ama sorun hala devam etmekte.

Not: Bu mesajı yazmış olduğum saat 03:42 telefonu şarja takmış olduğum saat (kutusundan çıkan orjinal şarj aleti ile) 21:50 telefonun şarj %22.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuretın O.
  09 Mart
  14:41

  Samsung Electronic Türkiye
  Vermiş olduğunuz cevaplarda lütfen Değerli kelimesini kullanmayın müşterilerinize vermiş olduğunuz değer yazı ile değil satış sonrası yapacağınız hizmet ile olur daha tarafınızdan herhangi bir ulaşım saglanmadi bana
  Samsung marka cep telefonlarında donma oluyor şarj problemi var tüketicilere rica ediyorum iPhone dan şaşmayın

 • Nuretın O.
  03 Mart
  12:33

  Hala geri dönüş yapılmadı acaba bu sizden almış olduğum 3000 TL'değerindeki cep telefonu kullanan müşterinizin hak etmiş olduğu değermi?

 • 29 Şubat
  09:53

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr