20 Temmuz 2016

Samsung Mobile S6 Edge Mağduruyum...

18.01.2016 tarihinde Antalya Özdilek Vodafone şubesinden Samsung S6 Edge telefon aldım. Telefonum durduk yere güç paylaşımı etkin uyarısı vermeye sorun düzelir niyetiyle yeniden telefonu başlatmamla yemyeşil ekran ve hiçbir tuş kombinasyonuna cevap vermeyen telefon sahibi oldum.

Antalya'da Samsung yetkili servisi uzaktan yakından alakası olmayarak sıvı teması teşhisi koyup ki genel araştırmalarım sonucu genel bahane telefonla alakalı olan hatayı ekarte etmek adına 2952 liraya aldığım 7 ay kullanabildiğim telefona 2265 TL onarım ücreti istedi.

Şikayetimi birebir Samsung'a da aktardım ne olur ne olmaz, 2 hafta geçti hiçbir Samsung yetkilisi bana ulaşmadı. Mağduriyetimin giderilmesi hususunda Samsung'un diğer tüketici şikayetlerindeki umursamaz tavırlarına binaen hem kendi şahsım hem diğer mağdurların sesi olmaktır maksadım.

Özgür 189 Okunma

Cevaplar

  • Özgür22 Temmuz 2016

    Sorunun giderilmemesi, şirketiniz tarafından herhangi bir şahsıma açıklama yapılmayışı nedeniyle hakkımı hukuki yollardan arayacagımı 22.07.16 tarihi Şikayetvar sitesinde tebliğ ederim iş bu süreçte gerek mail gerek bilgi paylaşım platformu gerek Samsung Türkiye müşteri hizmetleri aracılığı ile muhatap alınmadığımı ilam ederim.

  • Özgür21 Temmuz 2016

    15 gün oldu ve değerli olan müşteriniz benimle hala temasa geçmediniz kontörünüz yoksa ödemeli atınız

  • Samsung Telefon Temsilcisi20 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön