Samsung Mobile S6 Edge Isınıyor.

Zeynep S. |

Bir ay önce satım aldığımız cihaz ilk günden itibaren ısınmasıyla dikkatimizi çekmişti. 3.000 TL verdiğiniz bir telefonda böyle saçma bir hatanın olması zaten oldukça sıkıcıydı, her şeye rağmen güncellemeler yapıldıktan sonra da ısınma problemi gitmedi.

Birkaç gün sonra şarjı olan ve açık olan telefon Sanki kapanmış gibi kara ekranla karşılaştık durup dururken. Acaba şarjı mı bitti deyip şarja taktık iki saat bekledik, telefon açılmadı. Telefona başka bir cihazdan arama yaptık arama yapılan telefonda çalıyor sesi var ancak Samsung edge de görünen bir şey yok, üstelik çalmıyor da... Zaten sadece birkaç kere çalıştırdığımız klima da arızalandı. Samsung iyice kaliteyi düşürdü, bizim için bitmiştir.

Etiketler :

Isınma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep S.
  05 Ağustos
  21:09

  Samsung... Kesinlikle markanıza vizyonunuza yakıştıramadım. Nihayet bugün telefonum servisten geldi. Yazılım hatası sebebiyle yeni yükleme yapıldığını bildirilerek telefonum teslim edildi. Sizce telefonumu aldığımda karşılaştığım durum nedir? Elbette ısınma problemi hala devam ediyor. Hatalı bir seriye bunca para verip üstüne haftalarca telefonsuz kalmam ve telefonumu servisten aldığımda hala aynı problemi yaşamam sizce kimin suçu? Hiç yormayın kendinizi ben cevap vereyim, benim suçum çünkü markanızı tercih ettim. Teşekkürler Samsung!

 • 23 Temmuz
  09:20

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr