Samsung Mobile S6 Edge Ekran ve Isınma Sorunu!

Teyfik Ü. |

05.10.2016 akşamında telefonuma 55 MB bir güvenlik güncellemesi geldi, güncellemeyi yüklerken telefon aşırı ısındı ve bataryasını çıkaramadığım için güncelleme yüklenene kadar bekledim.Ardından ekran açıldığında tam ortasında yatay bir çizgi oluşmuştu. 06.10.2016 öğlen vakitlerinde servise götürdüm 08.10.2016 yani bugün bana 1000 lira ücret çıktığına dair arayıp kullanıcı hatası olduğunu söylediler ve hatanın ölü piksel olduğuna dair bilgi verdiler. Gidip oradaki insanlara derdimi anlattım ama nafile aylar önce oluşan bir ezik yüzünden olduğunu söyleyip ısrarla hatanın bende olduğunu söylediler, ben de telefonu alıp çıktım. Konuyla ilgili mağduriyetimin giderilmesini, gerekenin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Ekran Isınma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  16:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Teyfik Ü.
  11 Ekim
  23:04

  Dokunmatik çalışıyor, seste geliyor telefondan ama görüntü yok.

 • Teyfik Ü.
  10 Ekim
  21:21

  Güncelleme:telefonun ekranı tamamen gitti arada bir beyaz bir ışık yanıyor belli bir kısmında

 • Teyfik Ü.
  08 Ekim
  14:03

  Ayrıca şunu da belirtmek isterim telefonla 5 dakika uğraşınca ya da konuşunca bile ısınıyor.