Samsung Mobile S5 Mini Telefonun Ekranı Gitti.

Mehmet Ali B. |

13/04/2015 tarihinde Samsung S5 mini telefonu aldım 6 günde ekran gitti. Samsung Eskişehir bayisine başvurdum Müşteri temsilcisine tamir emiyorum iade istiyorum dedim telefonu inceledi içerideki arkadaşın bakması lazım dedi 0 dakika bekledim telefon içeriden geldi müşteri temsilcisi çağırdı. Form doldurmaya başladı servisten biri geldi bakılmamış dedi yine baktı Telefonu aynı müşteri temsilcisinin yaptığı gibi bezle bakıp düşürmüşsünüz darbe var dedi. Bende kesinlikle telefonu düşürmediğimi belirttim. Telefonu niye hemen teslim formuyla incelenip alınmadı, niye içeriye gitti? Niye iceriden sonra beyefendi geldi iyi bakılmadı dedi. Bu durum beni rahatsız etti, işlemden şikayetçiyim.

Etiketler :

Ekran Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali B.
  21 Nisan
  17:00

  21/04/2015 tarihinde Servisi tekrar aradım. Bu seferde telefonda yazılım hatası olduğunu belirttiler. Bende böyle bir durum varsa telefonu iade etmek istediğimi belirttim. Servis yetkilileri iadenin söz konusu olmadığını belirttiler. Bunun üzerine Samsung müşteri hizmetlerini aradım Bahar hanıma konuyu özetleyerek, yazılım hatası veren bir cihazın ilerde yine sıkıntılar yaratabileceğini, geçmiş tecrübelerimden bildiğimi, ve 1 haftalık telefonda bu tarz sıkıntılar yaşandığında ilerde neler olacağını kestiremediğimi belirttim. Bu nedenle telefonun iade alınmasını rica ettim. Ancak Bahar hanımla konuşurken bir anda telefonda yüzüme kapandı.

 • Mehmet Ali B.
  21 Nisan
  16:55

  21/04/2015 tarihinde servisle tekrar görüştüm. Buseferde telefonda yazılım problemi olduğunu belirttiler. Bende böyle bir sıkıntı olduysa bu telefonnu iade etmek istediğimi, ileride aynı problemle karşılaşmam söz konusu olabileceğini belirttim. Servis yazılım hatasının iadesi olmaz dedi. Buna istinaden müşteri hizmetlerini aradım. Bahar hanıma konuyu izah ettim. Ve telefon neden almak istemdiğimi de belirttim. Ancak konuşma esnasında telefon bir anda yüzüme kapatıldı

 • 21 Nisan
  12:26

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr