Samsung Mobile S5 Cep Telefonu Komedisi.

Özden Rıza I. |

Kızıma hediye aldığım Samsung S5 cep telefonumu 16.08.2016'da ekmen servis avcılar-istanbul'a 4***** nolu kayıtla verdim. Pil ve soket arızası çıktı fakat telefonun sol üst kısmında darbe olduğu için pil ve soket kısmı alt kısımda olmasına rağmen darbeyi bahane edip kıvırmışlardır. Ben ki eşime Note 4 kızıma S5 vede hatta evime Samsung'tan buzdolabı ve çamaşır makinesi almış saf bir müşteriyim. Yazık yazık sanki ekran veya piksel için gönderdim markaya bak.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özden Rıza I.
  29 Ağustos
  11:32

  Merhabalar;

  Bu tarz sitelere ilk defa yazıyorum. Arkadaşlar bu tarz sitelerden bir şey çıkmıyor. Ne Samsung firması takıyor. Ne arıyor soruyor ne de site aracı konumumda yardımcı oluyor. Sadece yazıp rahatlıyorsunuz hepsi bu eğer haklı olduğunuzu düşünüyorsanız direk benimde yapacağım gibi Tüketici mahkemelerine başvuru yapın biraz uzun sürüyor ama sonuç var sonunda kimse kusura bakmasın '' Klasik Samsung'u tercih ettiğiniz için teşekkürle olmuyor '' sonuçta 1.600 TL'ye telefon satıp 3 kuruşluk bataryayı sol köşedeki darbe için çamura yatan bir firmasınız benim gözümde

 • Özden Rıza I.
  27 Ağustos
  23:50

  Kizima Samsung S5 telefon aldım. Garanti si olmasına rağmen Pil problemi yaşadım. Fakat sol üst kısmındaki darbeden dolayı pil problemini halletmetmediler. Bence darbeyi bahane edip kıvıran firma yazık yazık

 • Özden Rıza I.
  19 Ağustos
  14:47

  Klasik yazınız için teşekkür ederim. Ama okuyan ve Samsung la ilgilenen müşterimler iniz için tekrar yazma ihtiyacı duydum. Sakın Samsung aramış çözmüştür diye düşünmeyin lütfen arayan soran ilgilenen yok. ::)))

 • 18 Ağustos
  17:20

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr