Samsung Mobile S4 Telefonum 40 Cm'den Yumuşak Zemine Düştü İç Camı Çatladı Garantiye Almıyorlar!

Taha Remzi K. |

Sabah evden çıkarken kolum kapıya takıldı ve telefonla birlikte bende yere düştüm. Bu mesafe 40 cm falan yoktur bile ve camı çatlıyor. Dokununca çatlak hissi yok iç camı çatlak gözüküyor. Bu kadar basit bir düşmeden çatlayacak ise bu ekran Samsung'un da ya garanti kapsamına girmesi lazım. Servisi de aradım 4447711 mi nedir işte aradım orada da aynısını dediler. Geçen bir arkadaşım da telefonu kasaya bağlamış şarj ederken (hiçbir fiziksel temas yok hiçbir sarsıntı yok) telefonun camı çatlamış ve yine garanti kapsamında değil. Ben bunu servise versem 450 liralık bir masraf çıkıyor. Bana cevap olarak müşteri temsilcisi numarası falan yazmayın bu servise düzen bulun koskoca Samsung (!).

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  10:08

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr