Samsung Mobile s4 Son Güncellemeden Sonra (5.0.1 Güncellemesi) Menü Ve Geri Tuşları Çalışmıyor!!

Zeki Volkan B. |

Son gelen 5.0.1 Samsung s4 güncellemesinden sonra menü ve geri tuşlarım çalışmıyor. Samsung müsteri hizmetlerini aradım format atmamı ve cihazı sıfırlamamı istediler hepsini yaptım sonuç değişmedi. Sorunun çözülmesi için yetkili servise yönlendirdiler ve telefonumun garantisi bittiği içinde servisin ücret karşılığında sorunu giderebileceklerini söylediler. Tabi ki bende itiraz ettim çünkü bu hata benden kaynaklanan bir şey değil sonuçta o güncellemeyi ben yapmadım Samsung'un kendi çıkardı ve telefonumda otomatik olarak yükledi. Bu sorun dünya çapında milyonlarca s4 kullanıcısı için geçerli bir durumdur. Sorunum çözülmezse Samsung Firmasını top yekün mahkemeye vereceğimden şüphesi olmasın.

Etiketler :

Güncelleme Dokunmatik Tuş Takımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  12:33

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr