Samsung Mobile S4 Mini Bozuldu, Tamir Edilemiyor!

Durmuş D. |

Samsung S4 mini telefonum yaklaşık 1.5 sene kullandıktan sonra bozuldu, gün boyu kullandığım telefon (internet, oyun vs.), artık internet, oyun vs. Kullandığım da 1, 1.5 saatte şarjı bitmeye başladı, tamam elektronik cihaz bozulabilir, ancak garantili Telefonumu tamir verdiğim de bana telefonun herhangi bir arızası olmadığı söylenerek format atılarak program yüklenerek geri verildi, arızanın giderilmediğini söyleyerek tekrar tamire verdim, telefon kendiliğinden kapanmaya hatta kendiliğinden açılmaya başladı, hatta pil yüzdesi nde kapanıp açılınca şarjı bile yükselir oldu, bu şekildeki sorunlardan ve her defasında şarjı çok çabuk bitmesinden dolayı 4 defa tamire bıraktım ancak verilen cevap arıza yok.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  15:45

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr