Samsung Mobile S4 Kendi Kendine Açılıp Kapanıyor!

Seyma B. |

8 ay önce almış olduğum S4 telefonumdan hiç memnun değilim 10 gün içinde 2 kez kendi kendine kapanıp açıldığı için servise gitti ama ikinci sefer ne hikmetse bir sorun bulamadım Telefonumu geri gönderdiler dün aldığım telefonum bugün yine sabah kendi kendine kapanmış benim nasıl bir mağduriyet yaşadığımdan haberi olan var mı acaba sabah bu telefon yüzünden çalar saat çalmıyor ve ben işime geç kalıyorum. Bu ne böyle ya Samsung'un bir daha telefonu mu istemem telefonsuz kalırım daha iyi.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyma B.
  02 Eylül
  20:34

  Konuyla alakalı hiçbir geri dönüş yapılmadı düşünün ki ne kadar yoğunlar bizlere bozuk telefonları satıp onların sorunlarıyla uğraşıyorlar sanırım ciddiyet sıfır gerçekten bir daha Samsung dan ürün almak mı tövbeler olsun ama ben bu işin peşini bırakmam

 • Seyma B.
  02 Eylül
  20:31

  Samsungdan hala konuyla ilgili bir dönüş yapılmadı. .
  Ilgilenilmiyoruz... ... ... .

 • 02 Eylül
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Seyma B.
  02 Eylül
  10:29

  Dün paylaştığım konuyla alakalı hiçbir geri dönüş yapılmadı düşünün ki ne kadar yoğunlar bizlere bozuk telefonları satıp onların sorunlarıyla uğraşıyorlar sanırım ciddiyet sıfır gerçekten bir daha Samsung dan ürün almak mı tövbeler olsun ama ben bu işin peşini bırakmam yarın mahkemeye gidip dava edeceğim sizi