Samsung Mobile S3 Cep Telefonu Kenarındaki Zedelenmeden Dolayı Ekran Değişim Ücreti İstiyor!

Adil K. |

28/12/2013 tarihinde Media Markt'tan eşime aldığım aldığım telefonu 12/03/2015 tarihinde bataryasında şişmeden, şarj aletinin bozuk ve telefon açıldığı halde ekran görüntüsü olmadığı şikayetleri ile Destek iletişim yetkili servisi
ne gönderdim ve bugün beni aradılar batarya ve şarj aleti garanti kapsamından değiştirildiğini ama ekrandaki hata ekran değişimi gerektiğini ve 376 TL bedel sizin tarafınızdan ödenerek yapılmasına onay veriyor musunuz diye sordular. Bende hemen Samsung Mobile Türkiye'yi aradım ve bu şekilde anlattım telefon kasasındaki deforme ya da aşınmalardan dolayı telefonun içindeki oluşan arızayı müşteriye yüklemek şirket prosedürmüş. Bu durumu derhal çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Ekran Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  12:53

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz,

  Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 17 Mart
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr