Samsung Mobile Para İadesi Yapılmıyor!

Çağlar Meriç P. |

Samsung'dan 1,5 ay önce aldığımız cep telefonu ayıplı çıktı. Servis, telefonun değişimine karar verdiler. Değişimi kabul etmediğimizi, para iadesini istediğimizi belirttik! Ancak, 1 Aralık'ta servise verdiğimiz telefonun para iadesi hala yapılmadı! Telefonu alana kadar her şey çok güzel! Ancak sonrasında satıştaki kadar gayretli olmayışları çok göze çarpıyor! Samsung'un umursamaz teknik servis sürecinden dolayı 1 aydır mağdurum ve şikayetçiyim!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağlar Meriç P.
  21 Ocak
  15:50

  Samsung'dan yaklaşık 2 ay önce bir cep telefonu aldık. Ancak telefon ayıplı çıktı. Ayıplı çıkan telefon ile ilgili para iadesine karar verildi. Hemen hemen her gün 444 77 11 numaralı telefonu aramama rağmen geri dönüş yapılmamakta ve ücret iadesi yapılmamakta. Tüketicilerin mağduriyetini hiçe sayması ve satış sonrası destek vermemesi nedeniyle mağdur durumdayım, Samsung'dan şikayetçiyim.

 • Çağlar Meriç P.
  31 Aralık
  09:36

  Üyelik bilgilerimde yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile iletişime geçilmesini rica ederim.

 • 30 Aralık
  16:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr