23 Temmuz 2015

Samsung Mobile Para İadesi Talebi.

5 ay önce Note 4 aldım. 5 ayda 4 kez garantiye gitti yarın 5. kez gidecek. İlk kez gittiğinde anakart yandı dediler ana kartı değiştirdiler. Geri kalanlarında ekran açıklığı vardı her seferinde kit değiştirdiler yapamadılar. En son dün verdim eve geldim yine açıldı yarın götüreceğim ve bu 5 olacak.

Müşteri hizmetleri bana teknik servislerden para iadesi talep edebileceğimi söylüyor fakat teknik servis biz para iadesi talebinizi alamıyoruz tüketici hakem heyetine gitmemi söyledi. Beni arada bırakıyorlar. Koskoca Samsung firmasına yakışmayan hareket yapıyorlar. Yasal olarak 1 yılda 4 sefer garantiye giden ve her seferinde bir yeri değişti ise para iadesi isteme yasal hakkım var.
Bilgilerinize.

Oğuzhan 319 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan01 Ağustos 2015

    Telefonumu 5 ayda 6 kere garantiye gönderdim 4 kez mekanik değişim oldu fakat Samsung 2 tanesini sisteme girdiği için para iadesi istememi kabul etmiyorlar. Çok kez uyardım para iadesi için 4 tane mekanik değişimim var para iadesi istiyorum diye fakat sisteme 2 kere girdikleri için para iademi kabul etmediler. Uyardım vermezlerse hem para iadem için hem de 4 mekanik değişimden sadece 2 tanesini sisteme girdikleri için tüketici haklarına giderim diye fakat inanmadılar. Artık mahkemeyle uğraşırsınız. Para iademi kabul etmezseniz şikayetimi geri çekmeyeceğim. Mahkeme sonunda para iadesi alacağımı da çok iyi biliyorsunuz. Bilgilerinize.

  • Oğuzhan28 Temmuz 2015

    Telefonum 5 ayda 5 kez garantiye gitti 4ünde mekanik aksanı değişti. Kurallara göre 1 yılda 4 sefer mekanik değişimi olan telefon için para iadesi isteyebiliyoruz. Ben buraya yazdıktan sonra geri dönüş yaptınız ilgileneceğiz dediniz fakat ilgilenmediniz. Para iadesi istedim fakat bir sorun yok deyip reddettiniz ve telefonu elime alıp eve gelince yine aynı hata oldu. Aynı hatadan 3 kere değişim yaptınız ve yine anı hata oldu. Yeter artık benden çok siz kullandınız telefonu. Telefon farklı hatalardan toplamda 4 aynı hatadan 3 kez mekanik değişime uğruyor ve eve gelince yine aynı hata oluşuyor ve bu aynı hatadan 4 oldu. Para iadesini reddediyorsunuz. Samsung'a yakışmadı.

  • Samsung Telefon Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön