Samsung Mobile Para İade Sorunu.

Mahir Oktay G. |

15.10.2015' de aldığım akıllı telefonu ekran hatası yüzünden Başarı Elektroniğe 16.10.2015 tarihinde teslim ettim ve para iadesi onaylandı. 57 gün geçmesine rağmen para iadesi yapılmadı, servisin 30 gün içerisinde aksi durumlarda 45 gün sürmesi normal dedi ve bende tamam dedim.
3 gün sonra 2 ay olacak yani şimdi ben Samsung' un hatasını ayıplı ürünü nü almam bunların zorluklarını çekmek zorundamıyım!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahir Oktay G.
  23 Aralık
  21:18

  Evet 67. Gün oldu ve hiçbir gelişme yok sadece değişen tek şey müşteri hizmetlerinin tavrı siz şikayet etmişsiniz yapacak bir şey yok bekleyeceksiniz gibi kelimeler duyuyorum.

 • Mahir Oktay G.
  17 Aralık
  13:42

  Hiçbir gelişme ve geri dönüş sağlanmadı hala.

 • Mahir Oktay G.
  15 Aralık
  13:42

  Samsung verdiği hiçbir sözü tutmuyor işte geri dönüş hiçbir şekilde olmadı aramadilar beni bu sorunu hemen çözülmesini istiyorum müşteri değilim sanırım.

 • Mahir Oktay G.
  14 Aralık
  12:59

  Evet doğrudur 2 aydır sizin şirketiniz nezdinde Forum oluşturuyoruz ama bir türlü geri dönüş sağlanmamıştır.

 • 14 Aralık
  12:02

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr