15 Ağustos 2016

Samsung Mobile Orijinal Belgeleri İbraz Etmeme Rağmen Hala Fatura İstiyorlar...

12 Ekim 2014 tarihinde almış olduğum rf2f81604mf seri numaralı Samsung Galaxy TAB. 3 Lite model tabletimin arızalanması sonucu binbir zorlukla Kartal KVK yetkili servisine 06 Ağustos 2016 tarihinde cihazın tanımının yapılamamasının söylenmesi üzerine elle yazılmış bir belgeyle teslim ettim. Teslimde mal ile birlikte yanımda olan malın fişi ve garanti belgesini ibraz etmeme rağmen gerek olmadığını söylediler. Tarafıma teslim edilen belgede bulunan Hizmet Şartları ve Yükümlülükler bölümünün 3. maddesini aynen yazıyorum. Fatura ve garanti belgeleri için garanti süresi 2 yıldır. Servisimiz gerekli gördüğü durumlarda garanti durumunun belirlenmesi amacı ile ürünün faturası ve/veya garanti belgesinin orijinali talep edebilir. Şimdi ben bunlara mal tesliminde tarafıma verilen bütün belgelerin orijinallerini ibraz etmeme rağmen benden hala fatura isteme hakkını nereden bulurlar?

Serdar 305 Okunma

Cevaplar

  • Serdar19 Ağustos 2016

    Kardeşim bu firmaya dikkat! Ben on beş gündür zerre kadar müşteri hizmeti adı altında hiçbir hizmet alamadım. Buna bir telefon açmada dahil. Bunların müşteri memnuniyeti gibi bir hizmetleri yok. herkesin haberi olaa! ! !

  • Samsung Telefon Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön