Samsung Mobile Orijinal Aksesuarlarına Garanti Vermiyor!

Nilüfer E. |

Cep telefonumun bataryası 'zaten' yetersiz olduğu için Samsung mağazasından yedek bir batarya aldım. Daha yeni almış olduğum zamanda bile şarj %10 olduğunda telefon kapanıyordu. Şimdilerde %30 olmadan kapanıyor. Bu demektir ki zaten ömrü bitmiş olan bir pili bana 100 TL karşılığı satmış durumdasınız.

Satın aldığım mağazanın çalışanları 'Samsung aksesuarlarına garanti vermemektedir' cevabını vermişlerdir. Bana hatalı bir ürün sattınız ve bir işportacı mantığıyla bizi ilgilendirmez diyorsunuz. Madem sattığınız ürünlere garanti vermeme hakkını kendinizde görüyorsunuz, bana herhangi bir sebeple Samsung'un herhangi bir ürününe para vermem için lütfen bir sebep söyleyiniz.

Etiketler :

Batarya Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nilüfer E.
  29 Nisan
  17:28

  Firma benimle irtibata geçmiştir. Ve zaten daha önce bildiğim ve şikayetimin sebebi olan aksesuarlara garanti vermediklerini belirtmekle yetinmiştir. Yani sorunumun çözümüne yönelik hiçbir adım atılmamıştır.

 • 28 Nisan
  12:16

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr