Samsung Mobile Note4 Hatalı Çıktı!

Emrah K. |

Almış olduğum Note 4 telefon ekranı hatalı çıktı kutudan ilk açtığımda, telefon değişimi istedim ama yapmadılar, ekran değişti yine gölgelenmeler var ama değişim yapmıyorlar. Telefonu alalı 8 ay oldu ve hala o gölgeleri görünce sinirim tepeme çıkıyor, müşteri hizmetlerinden arayanlar da çok ilgisiz. Müşteri hizmetleri bana geri dönüş yapmanıza da gerek yok ancak arayıp boş boş konuşuyorsunuz.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah K.
  31 Aralık
  15:36

  Ürünlerinin arkasında durmayan bir firma Samsung S3 note2 ve şimdi Note 4 kullanıyorum ama note4 bir türlü düzen tutmadı şikayetlerimi daha önceden belirttim fakat telefon yine arızalı geri tuşa sert basmam gerek ekranda gölgeler var 8 ay oldu Samsung bu hataları belirledi ekran değişti sadece fakat gölgelenmeler var ama kabul etmiyorlar bir daha asla Samsung telefon almayacağım ve aldırmayacağım

 • Emrah K.
  29 Aralık
  22:03

  Sayin yetkili, benim ile irtibata geçme zamaninda gectin bir ise yaramadi çözümünüz yok boş boş konuşan insanlar ile muhatap olmak istemiyorum

 • 28 Aralık
  13:36

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr