Samsung Mobile Note4 Cep Telefonu Arızaları.

İbrahim D. |

Öncelikle bir daha kesinlikle Samsung'un her hangi bir ürününü almayacağımı söyleyerek yazıma başlamak istiyorum. Bundan aylar önce eşimin kullandığı Samsung note 4 cep telefonunun ekran kırıldı ve G. O. Paşa Samsung yetkili servisine götürdük, ekranı orijinal yerinde değişsin diye ki değiştirdik, 680 TL ödeyerek. Daha sonra telefonu servis'den aldıktan sonra telefonda devamlı hatalar gerçekleşmeye başladı, geri dönüşüm tuşu çalışmıyor! Sözü fazla uzatmadan söyleyeyim telefon şu an gene 5. ya da 6. kez serviste ve Eyüp' deki genel merkezi aradığımda telefonun değişimi yapılamaz diye cevap verdiler. Ekranı değiştiği içinmiş! Orjinal servis'te değiştirdik daha ne yapalım!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim D.
  02 Şubat
  10:06

  Bana kurumsal herkese gönderdiğiniz yazıları atmayın bana çözüm üretin
  sattığınız ürünün arkasında durun ve Samsung markasına yakışır işler yapın.

 • 01 Şubat
  16:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr