Samsung Mobile Note 7 Ve İade Sorunları!

Melih Ö. |

Samsung Note 7 ürünümün tüm dünyada ayıplı mal olarak ilan edilmesinin ve değişim programının başlatılmasının ardından Samsung müşteri hizmetlerini aradım ve değişim programının Samsung yetkili servisine giderek yapılabileceğini tarafıma geçici cihaz tahsis edileceğini söylediler. İkamet adresim olan Yalova ilinde Samsung yetkili servisi bulunmadığı için en yakın yetkili servisin adresini ve geçici tahsis edilecek cihazın ellerinde olup olmadığını sordum.

Bana ellerinde hazır olduğunu ve gittiğim an alabileceğimi söylediler. Ertesi gün iş yerimden izin alarak ve 200 lira benzin parası vererek Samsung Bursa Nilüfer yetkili servisine gittim. Yetkililer cihazımı hiçbir şekilde teslim alamayacaklarını söylediler ve dahası hazır denen ürünün ellerinde olmadığını söylediler ve kampanyaya katılamadım. Yapmış olduğum şikayetlere de cevap alamadım. Samsung gibi dünya devi bir markaya yakışmıyor...

Etiketler :

Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  14:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr