Samsung Mobile Note 5 Şebeke Problemi.

Mehmet Ali K. |

Garanti süresi içinde olan cep telefonumu Samsung servise götürdüm ve şebeke sorunu olduğunu sık sık arama yapmadığını, arama almadığını, arama yaptığı zamanda görüşme süresi içinde kendiliğinden hattın kapandığını ilettim. Çözüm olarak program güncellemesi yaptılar ve olduğunu söylediler. Ancak telefonumdaki sıkıntı hiçbir şey değişmeden devam etmekte. Ben serviste beklerken de birkaç kişinin daha aynı sıkıntıyla orada olduğunu duydum ve konuştuk. Herkese aynı çözümü (çözüm olmadığını bildikleri halde) uygulayıp müşteriyi bu şekilde göndermeleri ne kadar ahlaki ne kadar etik yorumu sizlere bırakıyorum. Bu çözümün çözüm olmadığını nereden bildiğimi sorguluyor olabilirsiniz.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Sinyal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  12:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Mehmet Ali K.
  30 Eylül
  08:40

  Yazımın devamında birkaç linkle aynı sorunu yaşayanlardan bahsetmiştim ancak kesilmiş. Araştırıldığında bu problemi yaşayan birçok insan bulabilirsiniz.
  Umuyorum ki Samsung Electronics Türkiye bu konulara gereken özeni gösteriyordur. Umuyorum çünkü yetkili servis hiç ilgilenmedi.