Samsung Mobile Note 5 Kalem Sorunu!

Soner K. |

Samsung Note 5'in kalemi çıkmıyordu. Ankara Necatibey Caddesindeki servise getirdim. 5 gün sonra iç kasada hasar oluştuğu ve garanti dışı olduğunu, 327 TL ödemem gerektiğini söylediler. Kabul etmeyince sizi arayacağız dediler, 4 gün daha bekledim. Arayan olmadığı gibi telefona da cevap vermediler. Cihazı almaya geldiğimde bayağı bir bekledim. Teknik elemanlar 6. sınıfa giden çocuğa Note 5 almanın hatalı olduğunu söylediler. Halen de bekliyorum!

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Soner K.
  11 Ocak
  18:47

  Anlamsız ve stratejik bir yazı. Tüketici Hakem Heyetine başvurdum. Keşke Note 5 kalemlerinde tasarım ve üretim hatası yaptığınızı kabullenseydiniz.

 • Soner K.
  11 Ocak
  18:42

  Kimse benimle irtibata geçmedi. Lütfen biraz ciddi olalım. Güzel taktik.

 • Soner K.
  29 Mayıs
  19:55

  Servis hizmetinden de hiç memnun kalmadım. Ankara Necatibey'de hiçbir onarım yapmadıkları halde telefonu 10 günde iade ettiler. Bu şikayetim üzerine beni aramışlar. Cevapsız aramayı görünce ulaşmaya çalıştığımda kalemle orta kasaya zarar verildiğini söylediler. Asıl ilgilinin tekrar arayacağını söylediler ancak 6 gündür yine arayan soran yok. Kendi kalemiyle Note 5'in kalem yuvasına nasıl zarar veriliyor anlayamadım. Sanki çivi veya yabancı madde sokulmuş muamelesi yapıyorlar. Samsung şöhretine yakışır servis hizmeti vermiyor.

 • 26 Mayıs
  14:24

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr