Samsung Mobile Note 5 Geri Tuşu Hatası.

Arif Uğur K. |

Öncelikle başta belirtmek isterim ki diğer arkadaşlara Samsung tarafından yapılan yorum hiç yardım edici bir yorum değil. 3 gün önce aldığım Samsung Note 5 Telefonumun sağ (geri) tuşu çalışmıyor. Ben sizinde herkesin yorumunun altına yazdığınız yeri aradım hep aynı şeyler söyleniyor. Bunun kullanıcı hatası olması yüzde 0 (sıfır) . Note seri kullanıcısı olarak bu şekilde problem ile ilk defa karşılaşıyorum ve tüm denilenlere rağmen Samsung'tan vazgeçmiyoruz. Ve aldığımız hizmet bu şikayetin altına bir tane otomatik (kopyala - yapıştır) metin ile kalmamalıdır. Bu pazarda varsanız biz kullanıcılar sayesinde varsınız. Biraz daha bizlere yardımcı olursanız seviniriz.

Etiketler :

Klavye - Tuşlar Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  10:06

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, Teknik servis iletişim bilgilerine aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz. http://www.samsung.com/tr/support/location/supportServiceLocation.do?page=SERVICE.LOCATION


  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr