Samsung Mobile Note 5 Ekran Kararması!

E.barış H. |

Teknosa.com üzerinden Samsung Galaxy Note 5 32 GB telefon aldım. Telefonu kullanmaya başladıktan 4 ay sonra telefonun hemen üstünde yer alan Samsung yazısının üstünde kabarma oldu. O hafta telefonu servise verecekken ekranda önce renk değişimi başladı, ardından bir gecede ekranın yüzde 90’ı karardı. Teknosa’ya götürdüm. Görevli, ekran üstünde ilk kez böyle bir kabarmayla karşılaştığını, ekran kararmasından çok sık şikayet aldıklarını belirtti. Teknosa’dan bir görevli arayarak telefona sıvı değdiğini ekranın değişmesi gerektiğini söyledi. Kendisine hiçbir şekilde sıvı teması olmadığını, diğer kabarmanın ne olduğunu sorduğumda “Servis bu kadar
açıklama yaptı, 600 TL karşılığında cihazın arızası giderilecektir. ”dedi. Twitter'dan Samsung Türkiye'ye yazdım. Aradılar ve kendileri yapmadığım bir şeyi zorla kabul ettirmeye çalışınca telefonda gerildim. Tek kelimeyle kötü. Bir daha asla.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  08:59

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr