Samsung Mobile Note 5 Arka Kapağı Kendiliğinden Çatladı!

Ali C. |

Vatan Bilgisayardan bir hafta önce almış olduğum ve eşimin el çantası içerisindeki, Samsung Note 5 ön cam ve arka kapak koruyucu içerisinde olmasına rağmen çantadan çıkardığımızda, arka kapağın kırılmış olduğunu gördük. Bir noktadan dağılan çatlaklar vardı. Vatan Bilgisayar aracılığı ile Samsung servisine gitti ve 167 TL+ KDV karşılığında değiştirilebileceğini, en az 20 gün süreceğini belirttiler. Çarpma testlerinde yayınlananlar yalan demek ki. Koruyucu kapak ve çanta içerisinde kırılabilen bir kapak, ancak termal şok ile kırılabilir ve bu da bir imalat veya montaj hatasıdır.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali C.
  08 Kasım
  12:35

  Samsung ben ürünü sattım sizi de kandırdım, geçmiş olsun dedi. Ürün çarpma testlerinde bir metreden yere düşürüp üzerine bilmem ne ile vurup test eden firma; koruma silikon kılıf içerisindeki ve el çantası içerisindeki telefonu yere düşürmüşsünüzdür diye garanti kapsamında değildir yanıtı verdi.
  Yani telefonlar dokunsanız kırılacak kadar kalitesiz ve tasarım ucubesi olduğunu kabul ettiler. Herkese duyurulur.
  Ben artık Samsung kullanmıyorum.

 • Ali C.
  31 Ekim
  14:05

  Şikayet çözülmedi, ürün arka kapağı kırık olarak kullanılıyor, ben de yeni telefon ihtiyacımda Samsung firmasından daha kaliteli ürünler sunmakta olan başka bir firmayı tercih ettim.

 • 18 Ocak
  10:38

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr