Sinan Y. Teşekkür Mesajı

Samsung müşteri hizmetlerine sorunumu çözdüğü için teşekkür ederim

Samsung Mobile Note 5 Alana Ücretsiz Şarj Standı Kampanyası Uygulanmıyor!

Sinan Y. |

İlk başvurumdan sonra acaba yanlış bir başvuru mu yaptım diye tekrar başvurdum. 2. başvurumdan sonra da Samsung'u arayarak konuyu ilettim. Görüştüğüm yetkili beni, başka bir siteden tekrar başvuru yapmak üzere yönlendirdi ve 3. kez başvuru yaptım. Bugün, başvurumun geçersiz olduğunu bildiren 2 SMS aldım. Son görüştüğüm temsilci bana tüm başvurularımın iptal edilmiş olabileceğini söyledi ve net bir bilgi veremiyorum dedi. "Başvurunuz alındı" diye SMS gelmiyor ancak başvurunuz uygun değil diye SMS geliyor... Müşteri temsilcileri bile net bilgi veremiyorlar. Eğer kampanyadan yararlanamayacak isem ürünü iade edeceğim ve bir daha Samsung telefon kullanmayacağım.

Etiketler :

Kampanya-Taksit Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan Y.
  13 Kasım
  18:14

  Samsung müşteri hizmetlerine sorunumu çözdüğü için teşekkür ederim

 • 12 Kasım
  14:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr