Samsung Mobile Note 4'ümü Bozdular!

Emine Y. |

15.07.2015 tarihinden 11.08.2015 tarihine kadar telefonum 3 kez servise gitti ve her gidişinden sonra bozuk olanı kısmen düzeltip başka bir yerini bozarak telefonumu verdiler. Samsung'u aradım ve durumu anlattım. Bana söyledikleri 3 kez aynı arıza olacak ya da 4 kez parça değişecek. Onun dışında iade ya da değişim yapmıyoruz ifadeleri kullanıldı. 3 kez servise gidip arızalıları giderilmeyen ve çalışma performansı düşen bir telefonun neden iadesi ya da değişimi yapılmaz aklım almıyor. Satabilmek için türlü şekilde lanse ettiğiniz telefonun, satıştan sonraki kısmı sizi neden ilgilendirmiyor? Benim anladığım Samsung paramı alırım, gerisi de beni ilgilendirmez modunda. Samsung mu, tövbe artık!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine Y.
  13 Ağustos
  10:23

  Sayın Samsung yetkileleri herkese verdiğiniz cevaplar aynı fakat bir dönüş ya da herhangi bir şekilde maduriyeti giderecek fiili bir hareketiniz yok. 5 aylık telefon her gün başka bir problem çıkarıyor. Bu davranış biçiminizle her gün müşteri kaybedersiniz. Telefonumla uyumlu olsun diye Samsung televizyon alacaktım, iyi ki kredi kartımın kesim tarihini beklemişim de almamışım diyorum şu an.

 • 12 Ağustos
  11:58

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr