Samsung Mobile Note 4 ve Hüsran!

Fatih Y. |

9 ay önce Note 4 aldım büyük bir hevesle fakat aldıktan 4 ay sonra kamera hatası aldım servise verdim yaptılar şebeke sorunu dedim bana 4G'yi bekleyin çekme sorunu geçecek dediler. Nerede o günler neyse cihaz kamerası yapıldı aldım 3 ay sonra yine aynı hata ama bu sefer şebeke kamera ve kendini resetleme olmaya başladı hatalar. Yine servise verdim bu sefer bana içerisinde sıvı olduğunu dediler ama ilk sefer aynı hatada sıvı yoktu şimdi sıvı çıktı ortaya ne yazık ki servis benden 600 TL'ye yakın bir ücret istedi yaptırmadım aldım telefonu servise verirken şebekesi çekiyordu. Sadece kamera başarısız hatası vardı. Servisten telefonu yaptırmadan aldım eve geldim bir baktım arkada vida eksiği var.

Etiketler :

Kamera Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  13:23

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Fatih Y.
  03 Ekim
  15:20

  Yukarda yer yetmedi buedan devam ediyorum... ... .Ve ben verdiğimde şebeke çekiyordu şimdi hiç çekmiyor bu sorumsuzluk başka bir şey değil. Servise götürdüm vida taktılar ekranı yaptılar ama şebeke hala yok kısa süre içerisinde elimdeki kağıtlarla tüketici mahkemesine gideceğim...