Samsung Mobile Note 4 Ve A 3 2016 Cihazların Donma Şebeke Problemi Ve Ses Problemi Devam Ediyor!

Mustafa Ö. |

24.08.2016'da cihazlarımın Samsung MTA elektroniğe bıraktım yapılması için ancak 24.09.2016'ya kadar cihazlarımın hakkında bilgi alamadığım dan Bugün MTA Elektroniğe gittiğimde cihazlarında problem olmadığı için sadece yazılım güncellemesi yapıldığı söylendi. Ancak cihazlarımın almaya gitmem için hiçbir SMS ile veya arama ile bilgilendirilmediğimi bildirmeye rağmen ilgili ilgisiz bir tavrı ile işlem yapılmayan ürünlerde bildirim yapılmaz diyerek cihazım ı teslim etmeye kalktı. Bende cihazları almayacağımı ve yasal haklarımı Hakem Heyeti tarafından arayacağım söylediğimde aynı tavır ile silebilirsiniz ne yaparsanız yapın dercesine bir cevap verdi. Bende Hakem Heyetine başvurdum. Haklarımı aramak için ancak bu saatten sonra hiçbir Samsung ürününü ne evime sokarım ne de kimseye tavsiyede bulunmayacağım. Samsung gibi bir firmadan böyle bir şey beklemezdim!

Etiketler :

Sinyal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  15:25

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr