Samsung Mobile Note 4 Telefonumun Sürekli Sorun Çıkarması.

Begum S. |

İlk Note 4 telefonu aldığımda kamera odak sorunu çıktı ve ürünü iade edip yenisi ile değiştirdim. Yeni Note'u alalı 1.5 ay olmasına rağmen hiçbir darbe almadığı halde arka camı ve arka bataryası kırılmış! Telefonumu daima kılıfıyla taşıyan biri olarak benim kırmış olmama imkan yok! Özenle kullandığım ve hasar vermediğime emin olduğum cihaz için 380 lira ödemek istemiyorum!

Telefonumu teslim alan kişi daha teslim alırken garanti olarak yazmıyorum dedi. İtiraz ettim. Garanti kapsamında yazın lütfen dedim. Zoraki yazdı. Ben telefonumun bana verildiğinde hasarlı olduğuna inanıyorum. Bana arızalı, sıkıntılı cihaz vermediklerini nereden bileyim!

Etiketler :

Batarya Kamera

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Begum S.
  06 Mayıs
  17:34

  Konu ile ilgili arandım, araştıracaklarını belirttiler ama karşımda muhatap kimseyi bulamıyorum. Bir çözüm üretilmiyor. Telefonum serviste, ben telefonsuz bekliyorum!

 • 04 Mayıs
  13:17

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr