Samsung Mobile Note 4 Şebeke Sorunu!

Raziye K. |

22.05,2015 tarihinde almış olduğum note 4 marka telefonumda şebeke sorunu var servise verdim cihazın açılmaması gerektiğini söyledim fakat açılması gerektiğini belirtti ve yazılım ile düzelmezse para iadesi yaparız, bende dedim ki 10 gün sonra tekrar bu sorun baş gösterdi, para iadesi hakkımdan mahrum kalacağım.

Bu 1 ay bile olmayan üründe direk para iadesi istiyorum, ben açılmış servis görmüş ürün kullanmak istemiyorum, ayıplı mal satıyorsunuz resmen eğer bana bu cihazla ilgili para iadesi yapılmazsa tüm sosyal teknolojik sitelerde forumlarda Youtube.com bu sorunu paylaşacağım ve elimden geldiğince yayacağımı bildirir tüm yasal haklarımı da sonuna kadar kullanacağımı bildiririm.

Etiketler :

Ürün İade Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  10:16

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr