Samsung Mobile Note 4 Şarj Problemi!

Berkay K. |

3 ay önce Vatan Bilgisayardan satın aldığım Samsung note 4 cihazım bir süre önce hızlı şarj özelliğini kaybederek şarjda iken de dahil olmak üzere pilini deşarj ederek ve kapalı bir şekilde şarja takıldığında 10 saat kadar uzun bir sürede şarjini tam olarak doldurmuştur. 2 gün önce İzmir Destek Bilişim Samsung yetkili mobil servisine götürüp problemini gösterdim. Bana şarj cihazı kablosundan dolayı öldüğünü yeni şarj cihazı seti verdiklerini şarj kalibrasyonu yapılıp güncelleme yapıldığını ve düzeldiğini söylediler eve gelip tekrar şarja taktığımda aynı problemin devam ettiğini gördüm. Bu sorunun araştırmalarım sonucu çoğu note 4 kullanıcısında olduğunu gördüm.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Haziran
  09:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr