Samsung Mobile Note 4 Kendini Kapatmaya Başladı.

Mustafa Elif Ö. |

14 Eylül'de Samsung iyidir candır dedik Note4 aldık. 15 Eylül'de güncellemeden dolayı cihaz kendini kapatmaya başladı. 16 Eylül'de servise gitti hemen çözeriz yazılımsal dediler çözemediler. Çözemedikleri gibi birde değişimini 1.5 hafta içinde yenisi ile değiştiririz diyen sözde teknik servis sanan rebel elektronik ne bir geri dönüş yaptı üstüne üstelik ne zaman aradıysam santralinde şu mesaj şu an mesai saati dışındayız lütfen daha sonra tekrar deneyin diyen bir robot. İşimi gücümü telefondan yürütüyorum yazıktır telefonun ilk taksitini ödemişim ve daha bir gün bile doğru dürüst kullanmamışım ve müşteri hizmetlerinin tek çözümü bekleyeceksiniz bekleyeceksiniz bu nedir ya ayıptır, yazıktır.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  15:29

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr