Samsung Mobile Note 4 Kasa Açıklığı

Mehmet Ali A. |

Yaklaşık olarak 15-20 gün önce aldığım Turkcell'den aldığım Samsun Galaxy Note 4 telefonumun ekranı ile dış çerçevesi arasında ekranın sol tarafı ve üst tarafında kasa açıklığı var, araya kağıt girebiliyor ve pislik birikiyor görüntü olarak çok çirkin. Teknik servisi aradığımda telefonunuzu bırakın 15 gün sonra yenisini alabilirsiniz dedi.

15 gün boyunca ben telefonsuz kalacağım ve kaybım telefonsuz kalmamdan dolayı bir çok işlerim iptal olacak. Ne kadar kötü bir durum. Bu kadar para verip aldığım dünyanın en büyük telefon üretici olan firmanın böyle bir hata yapması ve bunun arkasında durmaması çok kötü.

Bariz bir üretim hatası söz konusu ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kasa-Panel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali A.
  02 Nisan
  21:07

  Yetkili kişilerce tarafıma dönüş yapıldı, süreci hızlandıracaklarına dair bilgi verildi. Akşam 18:00'da işten çıktığımı teknis servise ancak 6.30-7.00 arasında gidebileceğimi belirtim sizi bekliyorlar bilgi verdik dediler ama gittiğimde çoktan kapanmıştı. Ürün hatalı, temsilciler ilgisiz, tenik servis berbat, bir daha asla Samsung kullanmayacağım kullandırmayacağım. Para iadesi için de bütün yasal yollara başvuracağım.

 • 02 Nisan
  12:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr