Samsung Mobile Note 4 Fotoğraf Çekim Kalitesi.

Dilek A. |

31.07.2015 tarihinde aldığım note 4 telefon ile çektiğim fotoğraflarda netlik problemi var aynı zamanda fotoğraflar mat çekiyor. Eskişehir yetkili servisine götürdüm 1 günde yazılımda hata olmadığını söylediler zaten ben yazılımda değil kamerada hata olduğunu savunuyorum. Yetkili servis yetkin değil. Test yaptıklarını ve okey geçtiğini söylüyorlar ancak testin teknik ayrıntılarını anlatmıyorlar.

Ben test yapmadan sadece yazılım güncelleme yaptıklarını düşünüyorum. Ayrıca personel oldukça kaba ve sorumsuz. Samsung mahkemeye verip Eskişehir Samsung çalışanlarını da şikayet etmeyi planlıyorum. Bu telefon için dünyanın parasını ödedik. Hata net bir şekilde ortada değişim şart.

Etiketler :

Kamera

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek A.
  06 Eylül
  20:53

  hala cevap bekliyorum ve telefon değişimi istiyorum sonuçta mahkeme yolu ile o telefon değişecek rica ediyorum lütfen samsunga yakısır davranın parayı almayı bilip teknik destek konusunda sıfır

 • 20 Ağustos
  10:33

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr