Samsung Mobile Note 4 Cihaz Kapanıyor!

Sarper Z. |

2015/10 ayda aldığım sıfır telefon kendi kendine açılıp kapanıyor. Telefonda hat gidiyor ve kendi kendine pin kodu soruyor. Arayanlar ulaşamıyor. Problem hattandır diye hattı değiştirdim. Telefonu defalarca fabrika ayarlarına getirdim. Tam 3 defada MTA Elektronik/Bakırköy servisine götürdüm ve nasıl oluyorsa arıza bulamadıklarını söyleyip her seferinde telefonu geri almamı söylüyorlar. Samsung çağrı merkezinden detaylı onarım formu da oluşturmama rağmen hiçbir gelişme yok. Herkes bir kayıt oluşturup duruyor. Servisin tek söylediği "Arızayı videoya çekin". Telefonun ne zaman bu arızayı vereceği belli değilken böyle bir video kaydını çekebilecek varsa bana söylesin. Elimde video ile bir kaç gün bekleyeceğim herhalde. Resmen paramızla rezil oluyoruz. Ayıptır. Samsung'un makineleri mühendisleri yok mu arızayı tespit edemiyor video kaydı istiyor anlamış değilim.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sarper Z.
  14 Mart
  12:25

  Servisi hatayı bulamayıp video kaydı isteyen marka. Arkadaşım sen ne işe yarıyosun o zaman. Arızayıda ben gösterceksem.

 • Sarper Z.
  29 Şubat
  16:48

  Sayın yetkili;
  Arıza için sadece benimle görüşmüşsünüz anlaşılan. Servisi En son bugün aradım ve halen bana telefonunuzda arıza yok gelip alın diyorlar şaka gibi:) bir daha evine Samsung sokarsam adımı değiştiririm.

 • Sarper Z.
  29 Şubat
  10:36

  Servisi aradığımda bana hala Telefonunuzda bir arıza bulunmamıştır diyorlar. Artık ne yapmam gerekli?

 • 25 Şubat
  13:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr