Samsung Mobile Note 4 Batarya Temin Edemiyor.

Nihat K. |

Senelerdir Samsung telefon kullanırım. Galiba son olacak. Note 4 telefonumu batarya arızası nedeniyle 24.05.2016 tarihinde servise bıraktım. 30.05.2016 tarihinde batarya temin edilebilme süresinin belirsizliği nedeniyle telefonumu geri almak zorunda kaldım. İade alırken servisteki görevli batarya geldiğinde hemen değiştirebileceklerini söyledi. Bunun üzerine fabrika ayarlarına döndürülmüş telefona yeni baştan kurulum yaptım, 10.06.2016 tarihinde bugün sorduğumda batarya temin edildiğini ancak çok sayıda bekleyen Note 4 olduğunu bu nedenle yeniden arıza kaydı oluşturup servise bırakmam gerektiği söyleniyor. Sebep servise yeterli sayıda batarya gelmemesiymiş. Ben telefonu servise bırakacakmışım 2 haftaya kadar bekleye bilirmişim bu arada telefonumu tekrar fabrika ayarlarına dönebilirmiş. Koskoca Samsung Türkiye bir bataryayı garanti kapsamında vermemek için kırk takla atıyor.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihat K.
  05 Ağustos
  01:54

  Samsung müşteri hizmetleri sorunu çözmüş dğil.

 • Nihat K.
  01 Ağustos
  18:28

  Samsung Mobile sorunumu çözmüş değil.

 • Nihat K.
  13 Haziran
  16:06

  Çözüm merkezi irtibata geçti, çözüm üretemedi. Samsung Türkiye, fazlaca batarya arızası veren cihazların servise gelmesinin önünü kesmek için "sadece batarya arızası" için bile cihazı istiyor. Sorun bataryada diyoruz yok illa cihazı tüm aksesuarlarıyla teslim etmeliymişiz. En son yeniden yazılım yükleyeceklermiş bunu da kesinlikle yapacaklarını söylüyorlar. Yazılım yükle tüm veriler gitsin. Yani telefon müşteri tiksinsin, bize servise gelmesin, gitsin parayla alsın hesabı yapıyorlar. Küçük hesapların büyük firması Samsung!

 • 10 Haziran
  17:07

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr