Samsung Mobile Note 3 Telefonum Şebeke Problemi Verdi!

Üstün B. |

Sıfır alıp 3 ay sorunsuz kullandım fakat 3 ayın sonunda telefonum şebeke problemi verdi. Servise gönderdiğim cihazım yapılarak geri gönderildi. Servis sonrası telefonda şarj sıkıntısı yaşamaya başladım gece şarjı %100 bıraktığım telefon sabah %30 olarak geri alıyorum konuşma sırasında şarjım hemen % 20'e düşüyor ve 7 kere servise göndermeme rağmen telefonum bir hafta da geri gönderiliyor. Arıza tanımı yok görülemedi yazılım atılıp gönderildi yazıyor.

Yani telefon hiçbir şekilde hiçbir teknisyen tarafından kullanılmadan test edilmeden geri gönderiyorlar. Daha önce den de çok severek kullandığım Samsung markasını Rh elektrik servisteki ilgisizlik yüzünden artık kullanmak istemiyorum.

Etiketler :

Sinyal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  09:26

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr