Samsung Mobile Note 3 Neo Fiyasko!

Nuray A. |

Yıllardır tek marka vardı benim için. Samsung. Evimdeki beyaz eşyalarım dahil hemen hemen tüm kullandığım telefonlarım da hep Samsung tercih ettim. Ama en büyük hatam onca para verip aldığım Note 3 Neo. Sanki sokakta kazandım o parayı o kadar ağrıma gitti ki verdiği ücretin zerre karşılığını alamadım. Çıkardığı arızalardan önce en kötüsü zerre yazılım yükseltilmedi. Hep aynı yerde sayıyor. 2 defa garantiye götürdüm. En son bırakın arızanın düzelmesini şarjı uzun giden telefon 4 saat içinde şarj bitimini uyarır oldu. Kamera donması, telefonun donması cabası. Konuşurken karşı tarafa ses gitmiyor. Anlayacağınız fiyaskoyla sokağa para attım ki yıllarca güvenerek hep tavsiye ettim. Şimdi sonuç ortada.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı İşletim Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nuray A.
  19 Eylül
  21:07

  Yazıklar olsun diyorum. Kim kime 1700 TL para veriyor bu zamanda Samsung benim paramı çöp yerine sayıyor sanırım. 4.kez garantiye götürdüğü üründen paralı tamir istediler. Üstelik 3 gün önce aynı şikayette giden ürün 3 gün sonra bildiginiz farklı farklı yalanlar tüketiciye suç atıyor. Müşteri memnuyetsizligini bu kadar basit şeylerle örtbas etmeye çalışması çabası. Tüketici mahkemesine gideceğim pazartesi günü

 • Nuray A.
  17 Eylül
  13:38

  kullandığım numara şuan telefonum olmaması sebebiyle kapalı... .
  bana 5364678330 veya 312-2894367 den ulaşabilırsınız

 • Nuray A.
  17 Eylül
  13:07

  a

 • Nuray A.
  17 Eylül
  13:06

  telefonum aynı hafta içinde 2.kez servise bırakıldı bugün. 4.kez servise aynı sorunlarla bıraktığım telefonumu biliyorumki servisten aldığım gün yazılım atılarak geri verilecek. tüketici haklarımı sonuna kadar arayacağım. Samsung tarafından mağdurluğumun dikkate alınması gerekmektedir.

 • 15 Mayıs
  11:03

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr