Samsung Mobile Note 3 Garanti Konusunda Sıkıntı!

Samed K. |

Note 3 cep telefonumda çoğu note 3' te olan s-pen'in üst tarafında çerçeve çatladı. Etrafında herhangi bir darbede yok. Bu çatlaktan dolayı cihazın tüm kenarlarında çerçeve açıklığı oluştu. Oluşan çerçeve açıklığı yüzünden soldaki sensörlerin üstünde ekranda hava girişi oldu. Çatlaması kendiliğinden oldu. Servise götürdüğümde ise garanti dışı denildi. Cihazda birkaç küçük darbe vardı ama onlar önceden idi. Hatta Samsung bayi 2 ay önceki başka bir şikayetimde servis fişine de not almıştı bu darbeleri. Yani açıklığa neden olan darbeler değildi. Samsung kocaman bir firmasın sen birazcık müşterilerinin sorunlarını da düşün.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Samed K.
  21 Mart
  20:25

  Görüşseniz ne olacak sanki aynı bahaneyle tekrar geri yollayacaksınız. Ben malımı biliyorum yanii!

 • 21 Mart
  09:57

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Samed K.
  20 Mart
  18:22

  Hep aynı cevap başka bir şey bilmiyorsunuz. Bu daha Samsung almam zaten lanet olsun o güne hep müşteriyi geciktiriyorsunuz! !

 • 20 Mart
  10:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr