Samsung Mobile Not Edge Şebeke Sorunu.

Mustafa Ç. |

21.03.2015 tarihinde Avea bayisinden Samsung galaxy Note Edge aldım. Telefonu kullanmaya başladığım an şebeke sorunu yaşamaya başladım. Öncelikle Avea şebekeden dolayımı diye Avea'yı aradım hemen onlar gerekli 3G güncellemelerini yaptılar ama sorun devam etti. İnternette girdiğiniz anda şebeke bir süre sonra gidiyor, Avea bayisine gittim. Telefonun orijinal Micro sim almam gerektiğini söylediler 2 kez yedek Micro sim almama rağmen halen aynı sorunla karşılaşıyorum... Samsun cihazların yıllardır kullanıyorum ama bu telefon sayesinde Samsun cihazlarından soğudum.

Etiketler :

3G Sinyal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  24 Mart
  21:30

  26.03.2015 Tarihinde galaxy Note Edge ciazin in Avea iletişim merkezine getirip deisim talebinde bulunup deisim olmadı takdirde Samsgun Electronics Türkiye hakkında dava açıp ciazlarini ayıplı. Mal olarak göstericem

 • Mustafa Ç.
  24 Mart
  20:12

  Samsgun müşteri hizmetleri ile görüşüp ciazin servise göndermemi söylediler servis kabul etmedim halde ciazin aldığım yere getirip deisimi talebinde bulunulan 26.03.2015 tarihinde deisimi olmadı takdirde Samsung hakkında dava açıp bu sorunu en üst yargı organına kadar getireceğim

 • 24 Mart
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr