Samsung Mobile Müşteri Hizmetleri Sorunu Çözmüyor.

Ercüment S. |

Bir hafta önce S7 telefon aldım. Mobil ağ sorunu olduğunu anlattım. Şikayetimi net anlattım, müşteri merkezinden 2 kişi ile görüştüm ikisi de hiçbir bilgi veremediler, ilk görüştüğüm şahıs biz şikayet talebinizi aldık.

Cihazınız la ilgili olan problemi ilgili departmana ilettik. Eğer çok fazla aynı sorunla karşı karşıya gelirsek incelemeye alınacak dediler. Bende sorun sadece bende olursa ne olacak dediğimde ilgili departman deyip durdular.

Anlayacağınız Samsung müşteri hizmetleri diye bir birim tanıyamadım. Kesinlikle muhatap almıyorlar. Ben internet forumlardan bulup sorunumun servis sağlayıcısında olduğunu öğrendim. Sonra servise götürdüm arkadaşlar yardımcı oldu. Lakin Allah müşteri hizmetlerinin eline düşürmesin. Sonuç alamıyorsunuz.

Etiketler :

Sinyal Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  13:35

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr