Samsung Mobile Müşteri Hizmetleri.

Cenk A. |

Cep telefonumun ekranından oluşan bir leke neticesinde Samsung Mobile müşteri hizmetlerinin yönlendirmesi neticesinde Aras Kargo ile Yıldırım Elektroniğe gönderimde bulundum. Aras Kargo tarafından 1 TL'lik ekstra SMS hizmet ücreti yansıtılması neticesinde benim yani Samsung Mobile müşterisinin mağdur olacağını düşünmeden ve bana hiçbir bilgi vermeden telefonu kargo ile geri göndermiştir. Kendilerinin Aras Kargo ile aralarında bulunan anlaşmasında yaşanan aksaklığı yine kendi aralarında halletmek yerine müşterisini mağdur eden bir teknik servisin marka ürünlere hizmet verebilecek kapasitede olmadığı aşikardır.
Ayrıca bu süreçte yardım talep ettiğim Samsung Mobile müşteri hizmetlerinden de hiçbir ilgi görmediğimi belirtmek isterim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ağustos
  17:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr