27 Ekim 2016

Samsung Mobile Mağdur Ediyor!

Bir yıl içerisinde telefonumu aynı şikayetle 4 sefer servise götürmeme rağmen hala bana ücret iadesi yapamayacaklarını söylüyorlar. Kanunda hüküm açık bir şekilde belirtilmesine rağmen Samsung müşteri hizmetleri de yetkili serviste kendilerinin böyle bir uygulamasının olmadığını Hakem Heyeti'ne başvurabileceğimi söylüyorlar. Hakem Heyeti'ndeki danışmanlar ise konunun neticelenmesinin uzun süreceğini ama kesinlikle haklı olduğumu ve bu ücret iadesini bu süreç sonunda alabileceğimi söylüyorlar. Samsung ise buna rağmen müşteri memnuniyetini bir kenara atarak müşterinin memnuniyetsizliğiyle geçinmeye ve müşterinin bu uzun Hakem Heyeti süreciyle uğraşmamak için lanet olsun demesini bekliyor. Evimdeki çamaşır makinesinden buzdolabına televizyondan süpürgesine bilgisayarından cep telefonuna kadar Samsung kullanan bir insan olarak Samsung'a bu davranışı yakıştıramıyorum.

Ömer 187 Okunma

Cevaplar

 • Ömer10 Haziran 2017

  İlk dava görüldü. Bilirkişi atandı. Bilirkişi telefonu inceleyip rapor yazacak. Bu rapor ışığında Ekim ayında dava yeniden görülecek. Hukuk sistemi olayı çabuk çözmeye değil doğru çözmeye odaklandığı için biraz sürecek. Ama önemli değil. Dava konusu 3bin lira değil de 50 kuruş bile olsa hakkımı arayacağım. Ahlaksız firmalara 5 kuruşumu bırakmayacağım.

 • Ömer20 Mayıs 2017

  Olay hala çözülmedi. En son dayanamadım, işimi gücümü bırakıp mahkemeye verdim bu firmayı. Haziranda mahkemem var. Size verdiğim her bir kuruşu Söke Söke geri alacağım ve geriye kalan sadece sizin ahlaksızlığınız olacak. Haziranda davanın sonucunu buradan bildireceğim ki lanet olsun deyip insanlar haklarından vazgeçmesinler. Belki o zaman bu ahlaksız ticaretten vazgeçersiniz.

 • Samsung Telefon Temsilcisi19 Aralık 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

 • Ömer27 Ekim 2016

  Diğer bir hususta aldığım bluetooth kulaklığı da bağlantı kopma problemiyle servise verdim. Birebir değişim kararı verildi. Bende dedim ki aynı model yerine yeni çıkan modelinizi verin aradaki fiyat farkı neyse razıyım ben dedim. Böyle bir uygulamaları da yokmuş. Aramadık yer yazmadık merci kalmamasına rağmen sorunumu anlamadan başından savmaya çalışan bir sürü yetkiliyle görüştüm ama bir türlü sonuca ulaşamadım. Sanki yıllardır severek her türlü ürününü kullandığım bu firma bir anda çehresini değiştirdi ve benim bundan sonra hiçbir ürününü almamam için elinden gelen tüm çabayı sarfediyor gibi... Anlamlandıramıyorum?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön