Samsung Mobile Lcd Darbeli Bahanesi.

Yildirim E. |

Samsung'dan 08.01.2014 tarihinde 2818 TL vererek note 3 aldım, telefonumu kılıfsız kullandım ve telefonun plastik aksamında soyulmalar meydana geldi, daha sonra telefonumun LCD tabir edilen ekranında içeriden bir kabarma meydana geldi ve bunun yanında hands free özelliği de çalışmaz oldu.

Bende garantiye verdim, servis bana LCD darbeli dedi ve hands free, hem de ekranımı onarmadı, benden 600 TL bir ücret talep etti. LCD' de darbe yok, sadece kasada boya atmaları var, çalışan ekranın değiştiğimiz de komple çerçeve değişir ve sizin telefonunuzda çizikler var dedi, eğer çizik olmasa garantiye girerdi dedi, 2818 TL verip bu hallere düşmek insanı çok üzüyor. Samsung malının arkasında durmuyor maalesef.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yildirim E.
  20 Ağustos
  17:03

  Samsung'dan arandım arayan arkadaş sorunumu çözmek için değil sadece beni dinlemek için aramış tam bir fiyasko, buradan herkese duysun Samsung ürününün arkasında durmuyor. Telefonun plastik aksamı çizildi diye ne hads free ne de ekranımı garantiye sokmuyor. Zaten Samsung note 3 basit bir plastikden yapılmış kılıfsız kullanımda hemen boyası atıyor. maalesef Samsung aldım bundan sonra Samsung mu kesinlikle hayır

 • Yildirim E.
  20 Ağustos
  12:39

  Buradan cevabı çok hızlı verdiniz ama ne arayan var ne de soran

 • 17 Ağustos
  17:18

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr