Samsung Mobile Kutudan Bozuk Çıkan Note 5!

Metin K. |

Media Markt'tan cumartesi akşam aldım pazar uygulamalarını yükledim pazartesi kullanmaya başladım hoparlör de cızırtılı patlakmış gibi ses vardı ve karşı tarafa ses kesintili gidiyordu bu şikayetler ile mağazaya ürünü değiştirmesini söyledim ve servisin görmesinin gerektiği söylendi ve cihazı aldılar ve servise gönderdiler cevap 20 iş gününde verilecekmiş bu nasıl bir uygulama Samsung beni paramla rezil mi edeceksin? Mağaza telefonuna ulaşmak imkansız teknik servisi arıyorum telefonlarının dakikası 2 lira bir de uyarıyor sinyal sesinden sonra alacağım o parayı diye mağazadan cevap almak için arabamla gidiş geliş 60 km yol yapıyorum peşinden yaptığım masraflar ve kaybolan zamanım da cabası.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metin K.
  11 Eylül
  13:25

  Tarafıma henüz kimse dönüş yapmamıştır. Matbu mesaj bu bütün firmalar şikayetin altına aynısı yazıyor

 • 11 Eylül
  10:55

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr