Samsung Mobile Kusurlu Telefon.

Selçuk K. |

Samsung Cevahir AVM'den Nisan ayında aldığım son model telefon iki ay sonrasında görsel ve şarj sorunları çıkartmaya başladı. Satış ofisi ilgilenmedi. Şişli tamir servisine bıraktım, 3 günde halledilir dediler, yedek telefon istedim 10 gün öncesinde vermiyoruz denilince inandım. Servis elemanı buna bir aplikasyon yükleyeceğiz dedi. Tüm sorun bu ise neden 3 gün sürüyor? 5 senedir kullandığım eski Samsung telefonu herkese övüyordum ama son modeli yüzünden övemiyorum. Hem satıcı hem de servisi için Tüketici Mahkemesi'ne başvuracağım.

Etiketler :

Batarya Ekran

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selçuk K.
  26 Temmuz
  17:19

  Samsung Galaxy S7 Edge telefonumu 16.07.2016 tarihinde Şişli de ki servise bıraktım. Aradan 10 gün geçmesine rağmen cihazımı alamadığım gibi sağlıklı bir bilgi de alamıyorum. En son görüştüğüm Samsun müşteri hizmetlerindeki kişi 1.500 TL masraf çıktı diye bir şeyler geveledikten sonra servis size geri dönüş yapacak dedi. Ancak ne arayan var ne soran. Tüm iyi niyetime rağmen Samsung firmasının bu laçka tutumu beni üzdü. Artık tüketici mahkemesine giderek telefonun yenisini istemek dışında bana seçenek bırakmadılar...

 • 21 Temmuz
  12:15

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr