Samsung Mobile Kulaklık ve Şebeke Sorunu!

İrem Betül A. |

Forum İstanbul'da Samsung'un kendi mağazasından Galaxy Core 2 telefon aldım ve kutusundan kulaklık çıkmadı çalışanlarda yeni telefonlarda kulaklık yok dedi. Üzerine telefonu aldığım günden beri şebeke hatası verdi. Servise götürdüm ama hala aynı sorun çıktı.

Etiketler :

Kulaklık Sinyal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrem Betül A.
  09 Temmuz
  13:00

  Telefonumun anakartı değişti ve 2ay sonra telefonum çevrimdışı oldu. 3haftadir imei numarası etkisnlestirilmediği için açılmıyor. Neden hala etkinleştirilmedi? Neden hala telefonum kapalı? 3haftadir Samsung beni mağdur ediyor ve çözüm bile uretmiyor sadece oyalıyor sürekli açılacak deyip duruyorlar başka yaptıkları bir şey yok. Ben en yetkili kişiyle görüşmek istiyorum.

 • İrem Betül A.
  29 Haziran
  09:45

  Forum İstanbul\'da Samsung\'un kendi mağazasından galaxy core 2 telefon aldım ve kutusundan kulaklık çıkmadı çalışanlarda yeni telefonlarda kulaklık yok dedi. Üzerine telefonu aldığım günden beri şebeke hatası verdi. Servise götürdüm ama hala aynı sorun çıktı.

 • 27 Haziran
  16:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr