Samsung Mobile Kronik Sorunlu Ürünler!

Cihan Y. |

Samsung S4 Mini telefonumu 6 ay önce kapatmak zorunda kaldım ve tekrar açamadım. Biraz bekledim ve tekrar denedim telefon açıldı. 2 gün önce tekrar aynı sorun oldu ve yine aynı yöntemi denedim fakat bu sefer işe yaramadı. Garantisi geçtiği için birkaç servise götürdüm. Ana kart arızası olduğunu söylediler. 250 TL masraf çıkardılar. İnternette ana kart fiyatlarını araştırırken bir de ne göreyim. Benim arızam ile aynı (Açılmama Sorunu) yüzlerce telefon var.

2. el olarak satılık hepside. Üretilen bir ürün aynı arızayı veriyorsa burada kronik bir sorun olduğu aşikardır. Kronik sorunlu telefonları müşterilerden toplatarak çözüm bulmakta firmanın görevidir. Samsung her gün yeni model telefonlar çıkardığı için sanıyorum bu telefonların kartları üzerindeki komponentleri denemeden piyasaya sürüyor ki kısa sürede telefonlar bu ve buna benzer arızalar veriyor. Bir daha Samsung ürün alırken 2 kez düşüneceğim.

Etiketler :

Ana Kart

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  16:55

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr