Samsung Mobile Klonlanan İmei Numarasını Değiştirmiyor!

Eda A. |

26.09.2013 tarihinde Samsung'un yetkili servisi Ekmen'de telefonumun ana kartı değiştirildi. Buna bağlı olarak da IMEI numarası da değişmiş. 22.10.2015 tarihinde yeni verilen IMEI numarasının klonlanmış olduğuna ve kapatılacağına dair mesaj geldi. Samsung'a defalarca kere bizzat ziyaret ederek ve çağrı merkezini arayarak görüştük. Her seferinde IMEI'nin açılacağını, beklememiz gerektiğini söylediler. Ancak aylar geçti, telefon hala kapalı. Her seferinde aynı hikayeyi dinlemekten yorulduk. IMEI'yi açmaya niyetiniz yoksa söyleyin, hakkımızı yasal yollardan arayalım.

Etiketler :

Klonlanmış Ürün Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eda A.
  12 Şubat
  11:24

  Pazartesi günü Samsung'dan aradılar, kolanlanan telefonumuzla ilgili şikayetimizi ve bilgileri aldılar. Zaten daha evvelden açılmış şikayet kaydı da görünüyor. Yeniden not düştüler acilen düzeltilmesi için. Telefondaki yetkili en kısa zamanda sorunun düzeltileceğini söyledi. Bugün Cuma, 3 gün daha geçti. Telefon hala kapalı. Değişen hiçbir şey yok. Bakalım daha ne kadar bekleyeceğiz...

  Anlaşılan Samsung'un kendisi de bu problemi çözmekte aciz kaldı...

 • 05 Şubat
  09:35

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr